Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Померла молода викладачка рівненського коледжу

Сьогодні, 14-го грудня, родину Рівненського кооперативного економіко-правового фахового коледжу сколихнула прикра звістка - смерть викладачки. На жаль, пішла з життя Самолюк Олена Миколаївна.

Її згадують як талановиту, яскраву, справжню людину. 

"На жаль, словами тяжко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи для рідних, близьких та друзів. Немає слів, щоб висловити всю тугу і скорботу… Глибоко сумуємо з цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині Олени Миколаївни. Віримо, що Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна пам’ять!", - написали на сторінці коледжу.

Окрім того, є інформація, що причиною смерті викладачки може бути коронавірус. 

Раніше ми писали: На Рівненщині викладача коледжу засудили посмертно за корупцію.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.