Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне

За минулу добу на Рівненщині зареєстрували дев'ять летальних випадків, спричинених COVID-19. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Померли 57-річна жителька с. Мульчиці, 68-річний житель с. Локниця Вараського району, 74-річний житель м. Костопіль, 60-річна жителька с. Карпилівка, 78-річна жителька с. Жалин, 89-річний житель с. Ілляшівка Рівненського району, 46-ти, 73-ох, 83-річні жителі м. Рівне.

Загалом в області зареєстровано 2 353 летальні випадки, спричинені COVID-19. Подолали хворобу 335 жителів області. Загалом одужали 126 582 особи.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.