У двох ліцеях Здолбунова минулого тижня відбулися благодійні ярмарки на підтримку Сил оборони України.
Про це повідомили у міській раді.
Як зазначається, завдяки спільним зусиллям учнів, батьків, педагогів та гостей вдалося зібрати понад 141 тисячу гривень.
Зокрема, під час ярмарку у Здолбунівський ліцей №1 вторгували 68 353 гривні.
Ще 73 160 гривень вдалося зібрати на благодійному заході у Здолбунівський ліцей №3.