Понад 140 тис. грн для захисників зібрали ліцеїсти на ярмарках і місті на Рівненщині

У двох ліцеях Здолбунова минулого тижня відбулися благодійні ярмарки на підтримку Сил оборони України.

Про це повідомили у міській раді.

Як зазначається, завдяки спільним зусиллям учнів, батьків, педагогів та гостей вдалося зібрати понад 141 тисячу гривень.

Зокрема, під час ярмарку у Здолбунівський ліцей №1 вторгували 68 353 гривні.

Ще 73 160 гривень вдалося зібрати на благодійному заході у Здолбунівський ліцей №3.

Читайте також