Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Понад 19 тисяч жителів Рівненщини, які боргують за доставку газу, можуть залишитися без субсидії

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Борги за доставку газу домоволодінь Рівненської області, які отримують субсидії та пільги, сягнули 3,1 млн грн. Уже цієї осені ці майже 19,4тисячі споживачів природного газу ризикують залишитися без субсидії чи пільги, а після завершення карантинних заходів – без розподілу газу до домівок.

Загалом, на кінець серпня середній рівень розрахунків по Рівненській області складає 92%. За розподіл газу боргують 114 тис. домоволодінь області. Загальна сума боргу становить 19,2 млн. грн. Серед них майже 20 тисяч споживачів, які жодного разу за 8 місяців не сплатили за послугу розподілу газу.

"Рівнегаз" уже надав списки споживачів структурним підрозділам з питань соціального захисту населення, в яких наявна заборгованість понад 3 місяці. У разі не оплати такої заборгованості — житлова субсидія на опалювальний період не призначатиметься.

"На даний час через карантинні обмеження ми не застосовуємо санкції за прострочення оплати за послугу розподілу газу, однак, під час карантину нема мораторію на стягнення боргів в судовому порядку. Тож в умовах, що склалися, наше підприємство вдається до крайніх заходів, боржникам вже надіслано майже 4,5 тис. досудових попереджень про необхідність сплатити за надану послугу" - розповідає комерційний директор АТ "Рівнегаз" Віктор Осницький.

АТ «Рівнегаз» вкотре звертається до споживачів з проханням розрахуватися за послугу розподілу газу та не доводити справу до суду, щоб уникнути додаткових витрат на вирішення спору.

Водночас, дотримання платіжної дисципліни у розрахунках дасть змогу підприємству надавати якісну послугу щодо безперебійної та безпечної доставки газу до осель споживачів Рівненщини та своєчасно підготувати мережі до роботи у опалювальний період.

Нагадуємо, що сплатити за доставки газу можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів 104.ua:
• особистого кабінету на сайті 104.ua
• чат-боту "7104ua" у Viber чи Telegram
• мобільного додатку 104Mobile для Android
• мобільного додатку 104Mobile Light для iPhone

Для споживачів АТ "Рівнегаз" розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично зареєструвати особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067 01-01-104 і повідомити оператору номер особового рахунку, який зазначено у квитанції кожного клієнта. Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

За інформацією АТ "Рівнегаз".

Читати також