Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Понад 200 людей з інвалідністю змагалися у спортивних змаганнях (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Понад 200 людей з інвалідністю змагалисяь у ХХІІІ спортивних іграх Рівненщини. Подія офіційно пройшла в регіональному центрі «Інваспорт». Таким чином на Рівненщині відзначили День фізичної культури і спорту. Учасників змагань з початком спортивної події привітав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук:

«Ви – наша гордість. Завдяки вашим досягненням Рівненщину знають не лише в Україні, а й поза межами нашої держави. Ваші  результати вражають і дозволяють піднімати український прапор на міжнародних спортивних аренах. Вірю, що до цієї Спартакіади ви також наполегливо та довго тренувалися, тому у змаганнях покажете високі результати. Ми, в свою чергу, будемо за вас вболівати та всіляко підтримувати».

Також Олександр Корнійчук вручив окремим спортсменам посвідчення на присвоєння звання «Майстер спорту України» у своєму виді спорту.

Під час заходу відбулися Спартакіади серед інвалідів з вадами слуху, зору, ураженням опорно-рухового апарату. Бажання позмагатися виявили жителі Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Зарічненського, Здолбунівського, Корецького, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, Острога та обласного центру. Також прибули й вихованці Клеванської спецшколи-інтернату, Острозької спецшколи-інтернату.

Учасники змагалися у таких видах спорту – теніс настільний, більярд, стрільба кульова, армспорт, шашки.

 «Цього року змагання відрізняються від попередніх. В першу чергу – це збільшення учасників події. Вперше беруть участь й спортсмени з ОТГ– Млинівської та Бокіймівської. Окрім того, цьогоріч проведуть змагання з такого виду спорту як бочча. Тут у поєдинках зійдуться спортсмени з інвалідністю на візках», - розповідає начальник регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук.

За результатами змагань переможці та призери  нагороджені медалями та грамотами.

Читати також