Рівне Медіа

Поп-іт та Сімпл-дімпл: що це за трендові іграшки (ВІДЕО)

Останнім часом в інтернеті все більше говорять про нові яскраві анстистрес-іграшки сімпл-дімпл (Simple Dimple) та поп-іт (Pop It). Це різнокольорові силіконові формочки з виямками, на які можна натискати. Це удосконалений варіант пакувальної бульбашкової плівки, яку усі знають як найкращий засіб для зняття стресу.

Сімпл-дімпл та поп-іт часто плутають, адже обидві іграшки доволі схожі за принципом дії. Проте між ними все-таки є певні відмінності. Які саме – розповідають Розваги 24.

Поп-іт

Дослівний переклад назви Pop It – "лопни мене". Ці іграшки схожі на форми для льоду, але мають інше призначення. З силіконовими бульбашками поп-іт можна гратися нескінченно – при натисканні їх просто видавлюють в інший бік. Потім іграшку можна перевернути, і розпочати спочатку. 

Поп-іт створили для розвитку мілкої моторики і концентрації у дітей. Але набагато частіше їх використовують для досягнення антистрес-ефекту. 

Як працює іграшка поп-іт: дивіться відео

На хвилі популярності виробники поп-ітів почали випускати іграшки різних форм, розмірів та кольорів. Крім того, їх роблять частинами й інших аксесуарів, зокрема чохлів для мобільних телефонів та інших пристроїв.

Сімпл-дімпл

Назва іншої іграшки Simple Dimple дослівно означає "проста ямка". Ці іграшки дуже схожі на поп-іти, але зазвичай вони меншого розміру. Бульбашок на сімпл-дімплах також менше, але вони можуть бути різного розміру та форми, тоді як на поп-ітах виямки однакові. Доволі часто до сімпл-дімпл прикріплять карабін або кільце, щоб іграшку можна було кудись причепити та носити із собою.

Як працюють іграшки сімпл-дімпл: дивіться відео

Чому поп-іт та сімпл-дімпл стали такими популярними 

Попри те, що поп-іти та сімпл-дімпли з'явилися у магазинах іграшок ще з початку 2010-их років, їхні продажі почали приносити вражаючі прибутки у квітні – травні 2021 року.

Читати також