Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Порушили карантин: на Рівненщині протоколи склали на 21-го пасажира

З 26-го жовтня по 12-те грудня, коли в Рівненській області була введена «червона» зона епідеміологічної небезпеки, правоохоронці склали 377 протоколів про порушення карантину.

Адміністративні матеріали склали на:

  • водіїв маршруток – 9;
  • пасажирів транспортних засобів – 21;
  • приватних підприємців – 41;
  • працівників підприємств, установ і організацій – 23;
  • фізичних осіб – 283.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, за цей же період винесено 1835 постанов про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена ч.2 ст 443 ЗУ Про адмінправопорушення.

«Станом на 9 грудня з початку пандемії було зареєстровано 7 933 таких повідомлень щодо порушень, встановлених карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу. Також ми отримали 2958 адміністративних протоколів з початку цього року – 1458», - додав посадовець.

Відзначимо, що переважно усі справи про порушення карантину, які розглядали суди, закривали за малозначимістю або ж обмежувались усним зауваженням до порушників.

По-своєму відзначився Сарненський районний суд, судді якого призначали по 17 тисяч гривень штрафу людям, які в період карантину перебували на вулиці без документів, що посвідчують особу.

Детальніше тут: 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.