Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Послизнувся і впав у воду: під час екскурсії на водоспад загинув школяр

У Львівській області під час екскурсії на водоспад у село Кам'янка Стрийського району загинув шестикласник.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляється, сьогодні, 2 червня, під час екскурсії в с.Кам'янка Стрийського району учень 6-го класу однієї з львівських шкіл підійшов близько до водоспаду, послизнувся і впав у воду, в результаті чого отримав травму.

"Реанімаційні заходи лікарів швидкої допомоги не змогли врятувати дитину", - йдеться в повідомленні.

За інформацією управління освіти міськради, за даним фактом буде проведено розслідування.

Зазначається, що хлопчик, 2009 року народження, впав у воду і зачепився за коріння дерева. Рятувальники за допомогою бензопили розрізали дерево і вивільнили дитину і передали медикам, які констатували смерть.

Читати також

29.03.2023 У Костополі торгівцям дадуть кілька тижнів, щоб "переїхати" на відведені місця

Мешканці міста неодноразово нарікали на стихійну торгівлю, зокрема поблизу «Великого базару». Сьогодні відбулася чергова нарада за участі представників ринку, поліції, в.о. міського голови, профільних заступників та керівників відділів.  На нараді зазначили: як підприємці, так і люди, які привозять продукцію із сіл, повинні здійснювати торгівлю тільки в межах ринку.  За словами представників ринків, є криті та зручні місця, куди згодом зможуть перейти торгівці. Для тих, хто привозить продукцію із сіл, місця нададуть безкоштовно. «На підставі звернень громадян готуємо проект рішення виконавчого комітету, згідно з яким буде визначено місця для торгівлі. Продавці повинні «переїхати» у встановлені місця до 17 квітня», - підсумував в.о. міського голови Давид Дідух.