Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Постраждали жінка та троє дітей: на Рівненщині водій легковика виїхав на "зустрічку" та зіткнувся з фурою

Вчора ввечері на Рівненщині у аварії постраждала сім'я з Вараського району.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Рівненській області.

ДТП сталась на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» між населеними пунктами Городець та Ромейки.

Попередньо - 40-річний водій автомобіля «Audi-80», не вибрав безпечну швидкість, не врахував дорожню обстановку та на смузі зустрічного руху допустив зіткнення з вантажівкою «Daf» із напівпричепом.

Внаслідок ДТП постраждала пасажирка легковика – 30-річна дружина кермувальника. У неї травматична ампутація стопи, переломи та забої.

Трох дітей, які були в салоні, а це 9-річна та 7-річна доньки і 5-річний син, із забоями доставили до медзакладу.

Кермувальник вантажівки — 30-річний житель Київщини в автопригоді не постраждав. Відповідно до огляду на стан сп’яніння був тверезий, як і водій легковика. Останнього після обстеження відпустили.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.