Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Постріляйте їх нах.й": серед російських солдатів назріває бунт - аудіоперехоплення СБУ

Частина російських солдатів готова бунтувати проти своїх командирів. Вони озлоблені на своє керівництво обирають з-поміж двох варіантів: або розстріляти його на місці, або дочекатися повернення додому і там вже написати цілий том заяв. 

Про це свідчать нові аудіоперехоплення СБУ. 

Так, один із загарбників розповідає братові про страшні бої, потрапляння в кільце, і те, як їх забули на 3 доби у лісі без води та їжі. 

Також скаржиться на те, що командири наказують стріляти по цивільних та погрожують статтею про дезертиство тим, хто полишить пост. 

Крім того окупанти просто вражені тим. що їхнє керівництво розікрало ресурси, які виділили на всіх: 

- Наше командування, вони отримали провізію: цигарки, харчування… Знаєш, що вони зробили? Керівництво наше з'ї*лося, нах**, нас кинуло і з'ї*лося. І ми не знаємо навіть, де вони, - говорить окупант. 

На що брат радить загарбнику швидко з’ясувати стосунки з командирами, просто «постріляйте їх нах*й, та і все». Та останній ще сумнівається: «Я приїду, то у військову прокуратуру цілий том напишу. Потрібно з прокуратурою зв'язуватися».

Читати також

25.05.2022 "Всі - проти росії": окупанти шоковані, що весь світ підтримує Україну зброєю

«Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Все туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Всі - проти Росії», – говорить один окупант іншому. Він додає, що розмовляв із колегою, який займається поповненням для їхньої армії: Піз*єц, каже, братан, піз*єць. Молодняк, каже, довбо*би їдуть. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без ніх*уя. Пішли до магазину пиво купувати...