Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Потрапили під обстріл: під час евакуації тварин з Екопарку в Харкові загинув підліток

засновник комплексу Олександр Фельдман

Сьогодні під час спроби евакуювати тварин із екопарку "Фельдман" під Харковом окупанти обстріляли команду співробітників та волонтерів. 

У результаті цього загинув 15-річний хлопець, його батьки тяжко поранені.
Про це у Фейсбуці повідомив засновник комплексу, народний депутат Олександр Фельдман.

«Сьогодні при спробі вивезти африканських буйволів, на завершальному етапі евакуації, загинув шостий уже волонтер – хлопчина 2008 року народження. Ті люди, які були з ним, важко поранені, зараз тривають операції, за життя кожного з них борються лікарі», - повідомив Фельдман.

Загиблий хлопчик і раніше допомагав батькам годувати й вивозити тварин із зруйнованого комплексу.

Також, за інформацією Фельдмана, разом з пораненими в лікарні опинилися два солдати рф.

«Одночасно разом з ними (волонтерами та співробітниками – ред.) привезли двох російських солдатів. Як вони потрапили до парку, невідомо. Знищили весь транспорт, на якому приїхали хлопці», - повідомив засновник парку.

Як повідомляв Укрінформ, російські війська майже повністю зруйнували Фельдман Екопарк, розташований за харківською окружною дорогою у Дергачівському районі. Комплекс знаходиться на лінії вогню з першого дня вторгнення, через руйнування вольєрів деякі тварини розбіглися, багато тварин загинули, зокрема потомство білих тигрів, пантер, ягуарів.

Під час обстрілів загинули троє співробітників Екопарку, які приїжджали годувати тварин. 19 квітня на території знайшли тіла ще двох співробітників, розстріляних російськими солдатами на початку березня.

Тварин з комплексу під обстрілами вивозять до інших міст країни.

 

Читати також

26.05.2022 Окупант сфотографував себе на Polaroid і помилково залишив фото в пограбованій квартирі на Київщині

Ймовірно, окупант залишив фотографію, бо не знав, що вона проявляється з часом. “Я знайшла його (фото – УП) 14 травня під килимом. Перед цим бачила, що мій фотоапарат Polaroid пошкоджений і я навіть його не вмикала (думала, що могли щось в нього покласти). А коли побачила фото, то зрозуміла, що солдат подумав, що він не працює, так як фото спочатку чорне. Йому треба час проявитися”, –  розповіла Валерія.  Її квартира знаходиться в житловому комплексі “Грін Ярд”, там російські солдати жили три тижні.  “Нас не було у період окупації у місті. Були наші сусіди, які весь час (приблизно три тижні) жили у підвалі. З їхніх слів, нашу квартиру вони почали грабувати першочергово, не знаю чому, можливо, тому що тільки в нас висів кондиціонер”, – припустила  власниця.  Валерія розповіла, що російські військові вкрали з її квартири понад 10 золотих прикрас, але не брали хрестики, навіть з діамантами. Також забрали інші невеликі цінні речі. “Я подзвонила у поліцію, але вони так і не передзвонили і не приїхали. Я відклала фото і фотоапарат, щоб передати потім їм”, – додала Валерія. 

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.