Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Потребує лікування: розгляд апеляції на запобіжний захід екс-прокурору, який на смерть збив багатодітну матір, відклали

Сьогодні в Рівненському апеляційному суді мали розглядати клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу екс-прокурору Івану Скобуху, який насмерть збив скутеристку на Сарненщині. 

2 листопада Рівненський міський суд відпустив підозрюваного під цілодобовий домашній арешт. Прокуратура оскаржує це рішення, адже вважає, що підозрюваний може впливати на слідство. 

Нагадаємо, 8 вересня Іван Скобух на автомобілі "Nissan Rogue" поблизу села Немовичі збив насмерь 35-річну матір трьох дітей, яка поверталась з роботи. З місця ДТП намагався втекти, проте через кілька хвилини його затримали патрульні. Свідки стверджують, що той був у стані сп'яніння. У суді Скобух стверджував, що його відволік собака, окрім цього заявляв, що не був п'яним. Наразі у прокуратурі чекають на результати експертизи. 

Як повідомив на сьогоднішньому засіданні адвокат Віктор Микулін підозрюваного, його підзахисний має пройти лікування у стаціонарних умовах. Через те не взяв участь у засіданні, адвокат просив відкласти розгляд справи. Адвокат потерпілого Вадим Топольський та прокурорка Олеся Маркова не заперечували. Тож суд відклав розгляд апеляційної скарги на 18 листопада. 

Нагадаємо, екс-прокурору за вчинену смертельну ДТП загрожує до десяти років ув'язнення. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.