Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Повістку взяв, але в армію не пішов: на Рівненщині судили парубка

Парубка з Кореччини судили за те, що двічі брав повістки, але не з’являвся на збірний пункт до Рівненського обласного територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в селі Здовбиця на відправку у складі військової команди для проходження строкової військової служби.

Хлопець із 2017-го року перебував на військовому обліку в Корецькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки та був придатним проходити службу.

Юнак двічі – 4-го та 19-го жовтня цього року без поважних причин умисно не прибув на збірний пункт.

Суд визнав хлопця винним в ухиленні від призову на строкову військову службу та призначив покарання у вигляді обмеження волі на один рік.

На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового строку на один рік.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.