Повітряна гімнастка з Рівного стала віцечемпіонкою світу

Юна гімнастка з Рівного Злата Зайцева стала срібною призеркою змаганнях POSA Pole Sport World Championship 2023. 

Зазначається, що 16-річна спортсменка виступала у дисципліні "Повітряне полотно" у категорії Юніори Б, професіонали (Junior B Competitive).

Змагання відбувалися цих вихідних у місті Форлі (Італія).

Дівчина навчається у Рівненському ліцеї №2, зацікавилася повітряною гімнастикою у 13 років. Починала займатися у рівненській студії "Sova Pole Studio", а нині тренується під керівництвом відомого львівського тренера Вікторії Хайнацької та представляє її студію "Lova Sport Studio".

Це вже не перший здобуток Злати. Рівнянка є дворазовою чемпіонкою України, срібною призеркою чемпіонату Європи 2022, фіналіст чемпіонату Європи 2023, багатократна призерка всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів.

До слова, призове місце в Італії стало кваліфікаційним "квитком" на чемпіонат Європи, що відбудеться наступного року.

Читайте також