Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Повного закриття всього не буде": коли Рівненщина може вийти з "червоної" зони

Ілюстративне фото

На Рівненщині "червона" зона ще не вступила у дію, однак багатьох вже цікавить, коли вона закінчиться та за яких умов обмеження послаблять. 

Отож, під час брифінгу у Рівненській ОДА обговорили питання тривалості посиленого карантину у області. Крім того, заступник голови РОДА Сергій Подолін розповів, чи можливий варіант повного локдауну із закриттям більшості закладів малого та середнього бізнесу.

"Повного закриття всього не буде. У постанові Кабінету Міністрів визначені об'єкти критичної інфраструктури, які не закриваються. Крім того, багато закладів некритичної інфраструктури виконали вимоги рішення Комісії ТЕБ та НС і вакцинували людей. При контролі відвідувачів вони будуть працювати", - зазначив пан Подолін.

Заступник очільника області повідомив, що "червона" зона потрібна для людей, які піклуються про себе і своїх близьких. Вона триватиме до тих пір, поки будуть перевищені показники, які встановлені для неї.

"Сьогодні ми проведемо оперативну нараду з усіма причетними до контролю за ситуацією. Я думаю, населення і влада спільними зусиллями зробимо, щоб максимально швидко через тиждень-півтора знизити показники і вийти з "червоної" зони", - додав Сергій Подолін.

Читати також