Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Працівнику банку, який обікрав клієнтів на 500 тис. грн., винесли вирок

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У Сарненському районному суді було розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно працівника одного з провідних банків в області за фактом заволодіння коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Прокуратура Рівненської області повідомляє, що 37-річний житель м. Сарни, будучи  службовою особою банку, упродовж 2014 року привласнив кошти клієнтів на суму понад 500 тис. грн. Під час судового розгляду справи свою вину обвинувачений визнав повністю.

Вироком Сарненського районного суду від 04.02.2020 чоловіка визнано  винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч.ч. 2,3 ст. 191 КК України та засуджено до 3 років 1 місяця обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.