Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Православна церква України спростувала міф, що жінкам під час менструації не можна до храму

Ілюстративне фото

Православна церква України розвінчала у Facebook міф про те, що жінкам під час менструації не можна заходити до храмів.

Повідомляє Бабель.

Міф полягав у тому, що під час менструації жінкам не можна відвідувати храм, адже в ці дні жінка нібито стає «нечистою» і сама її присутність «оскверняє» церкву. Однак ПЦУ пояснює:

«Від апостола Павла ми знаємо, що «всяке творiння Боже добре», а отже, жіночий організм, сотворений Господом, є прекрасним і не може стати «нечистим» через природні фізіологічні процеси, які закладені в основу існування організму».

У Старому Завіті приписи, які визначали, що є «чистим», а що ні, стосувалися переважно практичної сторони і норм гігієни. Те, що було «нечистим», означало ризики хвороб, інфекцій і запалень, тому підпадало під певні заборони.

Церква додала, що у ХХІ столітті є велика кількість різних гігієнічних засобів, які можуть застосовувати жінки у своїх потребах. Крім цього, Православна церква України наголосила, що єдиним джерелом скверни в людині може стати її серце, якщо ним опанує зло — і це жодним чином не залежить від статі чи дня календаря.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.