Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Президент України підписав закон про заборону проросійських партій

Сьогодні, 14 травня, Володимир Зеленський підписав закон про заборону проросійських партій.

Про це повідомила голова парламентського комітету з питань правової політики, народна депутатка Ольга Совгиря.

Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Про які обмеження для партій йдеться:

Зараз народні обранці пропонують додати до цього списку ще два пункти. Перше табу – не називати загарбницьку війну Росії проти України війною. Виправдовувати агресію ворога чи заперечувати її, називати війну внутрішнім конфліктом чи громадянською війною – це все шлях до заборони партії.

Ще одне нове обмеження для партій – не можна прославляти, виправдовувати дії чи бездіяльність осіб, які здійснюють збройну агресію проти України, а також представників підконтрольних Росії самопроголошених республік. Зокрема, називаючи їх «повстанцями», «ополченцями», «ввічливими людьми» тощо.

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.