Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Приїду і розвалимо ваші алкогольні вітрини!", - Третяк пригрозив власникам "наливайок"

Свідомі рівняни продовжують повідомляти про незаконні точки продажу спиртного у воєнний час. А працівники патрульної поліції Рівного регулярно проводять рейди у таких закладах. На один із них, що по вулиці Грушевського та Гайдамацькій, особисто виїхав міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Усі запаси знищили, а на власників - чекають покарання. 

Тим часом Олександр Третяк звернувся до власників наливайок та пригрозив розгромленням вітрин. 

- Якщо мені дадуть інформацію, що в ваших магазинах продається алкоголь, приїду і розвалимо ваші алкогольні вітрини, а увесь наявний товар продуктів відправимо на потреби ЗСУ! Жодних розмов і виправдань не буде!

В нас війна! Наші пацани, віддають життя в самих гарячих точках фронту, а ви, НЕшановні любителі швидкої наживи, займаєтеся мародерством.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.