Рівне Медіа

Прикмети на 13 липня: що не можна робити цього дня

Фото - ілюстративне

13 липня відзначається свято, яке називається Собор дванадцяти апостолів. Цей день вважається другим Великоднем.

У день Собору 12 апостолів обов'язково йдуть до церкви, щоб помолитися учням Ісуса Христа. У це церковне свято читають молитву "Отче наш" і просять у Бога щастя, миру, добра і всяких благ.

Господь обов'язково почує всі прохання, вимовлені в день 12 апостолів, і обов'язково відгукнеться.

У Собор дванадцяти апостолів за традицією фарбують яйця. Це свято вважається другим Великоднем, тому яйця фарбують в жовтий, червоний і помаранчевий колір. Наші предки вірили, яйця такого забарвлення принесуть дому процвітання і щастя.

Що не можна робити в Собор дванадцяти апостолів

Заборонено скаржитися, сумувати, проявлятися агресію і бути в поганому настрої. Інакше можна розгнівати вищі сили і накликати на себе їх гнів.

Також 13 липня не можна відвідувати перукарню або салони краси. Прикмети кажуть, що в цей день не можна стригтися. Вважається, що стрижка вкоротить долю.

Крім того, не можна в цей день хвалитися, тим самим ставлячи себе вище інших.

Прикмети на 13 липня

  • У таке свято неодмінно кланяються сонцю. На світанку виходили на вулицю, щоб привітати зорю. Коли дивилися на сонце, обов'язково загадували бажання. Вимовлене в такий день задумане 100% збувалося.
  • Якщо зозуля в цей день довго кує, це означає одне - літо триватиме довго.
  • Жовті хмари на небі обіцяють дощ.
  • Ранкова роса принесе ясний день, а її відсутність – дощову погоду.
  • Наші предки не рекомендували залишати гаманець порожнім цього вівторка. Інакше в будинок прийде бідність, говорили вони. Такі ж наслідки будуть в тому випадку, якщо почати перераховувати свої накопичення.
  • Крім того, не варто здійснювати великі покупки. Але ця заборона стосується здебільшого спонтанних витрат, оскільки відновити фінансовий баланс не вдасться ще довгий час.
  • Не слід 13 липня намагатися виправити конфліктну ситуацію. Компроміс знайти не вийде, а сварки посиляться ще сильніше.

Читати також