Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прикрив відступ побратимів, а сам загинув: на Луганщині поліг колишній британський солдат

На війні поліг колишній британський солдат Джордан Ґетлі. Військовий загинув, прикриваючи відступ своїх бойових побратимів – українців.

Про це в ефірі телеканалу “ITV News” розповів його товариш, ветеран канадської армії Антон.

Військовий інженер Антон разом з Джорданом Ґетлі захищали Україну у складі спеціального підрозділу Міжнародного легіону, який перебуває під керівництвом ГУР МО України.

Під час битви за Сєвєродонецьк загін Ґетлі вступив у бій із російським спецназом, який вів наступ під прикриттям танків.

“Було багато артилерії, багато бронетанкових підрозділів, ми вступили у контакт з підрозділами російського спецназу, Джордан залишився у небезпечній будівлі, щоб забезпечити нам прикриття вогнем. До нас наближався танк Т-72 і шанси на виживання були мінімальними”, – розповідає Антон.

Захисник України також розповів що прикриття Джордана дозволило групі відійти в безпечне місце та продовжувати виконувати бойове завдання.

"Перебуваючи під шквальним вогнем російських військ, спецпризначенці винесли тіло воїна подалі від російських військ. Розвідники знали, що Джордан теж ніколи б не залишив на полі бою жодного з них", - йдеться у повідомленні.

Читати також