Привезли у стані алкогольного психозу: що кажуть у лікарні на Рівненщині про смерть військового

У психлікарні в Орлівці прокоментували смерть 29-річного військового. 

Про це повідомляє Суспільне. 

Як раніше повідомлялось, чоловік доставили до лікувального закладу 12 лютого, а 16 лютого - медики вже констатували його смерть. 

Правоохоронці ознак насильницької смерті не виявили. 

Наразі триває судово-медична експертиза, яка має встановити остаточну причину смерті. 

Як розповів медичний директор психлікарні Анатолій Каленюк, чоловіка привезла швидка у стані алкогольного психозу.

"Коли до нас поступив, він був не спокійний, розгублений, дезорієнтований в часі. Заявляв, що "не знає, що зі мною", що "в мене підірвало дах". До свого стану був не критичний", — розповів Анатолій Каленюк.

Він додав, що наступного дня у нього спостерігались судомні напади на фоні відмови від алкоголю та наркотиків.

"Він перестав реагувати на звернену мову. Це було під вечір в неділю о 16:40. Артеріальний тиск знизився до 90 на 50. Черговий лікар призначила відповідне лікування — внутрішньовенна крапельниця. Я думав, що причина смерті — набряк мозку. Хоча він і був, але причина смерті, як показав розтин — це наростаюча серцево-легенева, дихальна недостатність з вираженим набряком легень, головного мозку, тромбоз венозних судин головного мозку, шлуночка серця і легеневої артерії", — пояснив Анатолій Каленюк.

Медичний директор заперечив, що до чоловіка застосовували насилля:

"Те, що він там галюцинував, говорив сам з собою, не давало ніяких підстав для якогось іншого поводження. З ним поводились, як зі всіма, свідки є. Зараз проходить службове розбирання. У цьому випадку до кінця ще не визначились ми. І камери, які зафіксовували, не спостерігали цього. Так що навпаки — йому допомагали", - каже Анатолій Каленюк. 

Читайте також