Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прив`язали камінь до лапи: у селищі на Рівненщині втопили ротвейлера у річці

У Млинові на місцевій річці виявили тіло собаки, до якого прив'язали камінь.Ситуацію обговорювали у місцевих спільнотах у соцмережі. Журналісти "Рівне Медіа" дізналися деталі вбивства тварини.

Як повідомили у пресслужбі поліції Рівненської області, повідомлення надійшло 19 липня  о 15.30 год. Звернулась 50-річна жителька Млинова та зазначила, що на річці виявили мертвого собаку породи ротвейлер. До лапи тварини був прив'язаний камінець. 

Заявниця не бачила собаку на власні очі, однак дізналася про ситуацію з соцмереж. Оскільки жінка має пса такої ж породи, жорстокий випадок дуже її зачепив. Як виявилося, у соцмережах ситуацію активно обговорювали, а до поліції ніхто не звернувся.

Правохоронцями було зареєстровано кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження із тваринами за ч.1 ст. 299. 

Наразі встановлюють особу власника собаки та обставини інциденту.

Фото - Люда Дуброва

Читати також

25.09.2023 На Дубенщині виявили нові випадки сказу: постраждали 6 людей

Епізоотична ситуація щодо сказу в Дубенському районі напружена. За останні 4 дні зареєстровано 4 випадки сказу серед домашніх тварин. В результаті постраждали і звернулися за медичною допомогою 6 осіб, яким призначено та проводиться лікувально-профілактична імунізація антирабічними препаратами. Вогнища зареєстровані в селах Підлужжя, Мильча, Крилів, Новина Добрятинська Дубенського району. Спеціалістами Дубенського районного управління Держпродспоживслужби та Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини у вогнищі інфекції проводиться комплекс заходів, з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей на сказ. Шановні мешканці району, переконливо рекомендуємо, при утриманні домашніх тварин дотримуватись профілактичних ветеринарно-санітарних заходів (щеплення проти інфекційних хвороб) щодо здоров'я тварин. В разі отримання травм від тварин (домашніх, бездомних чи диких) - укус, ослинення, подряпини, рекомендуємо негайно звертатись за медичною допомогою в лікувальні заклади. Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. Для роз'яснень звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують ваш населений пункт, чи у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 03656-4-52-87. Сказ є особливо небезпечною та смертельною хворобою для людей та тварин.