Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Проблеми зі здоров’ям чи все ж алкоголь: після скандалу звільнилась директорка дитсадка у Рівненському районі

Фото - РВ

Днями батьки, чиї діти відвідують дошкільний навчальний заклад у Бармаках – селі біля Рівного, опублікували в мережі скандальне відео. За їх словами, керівниця дитсадка Наталія Гузій перебувала на робочому місці у нетверезому стані.

У повідомленні батьків йшлося про те, що в цей момент у закладі більше не було жодного працівника:

«Ось у такому стані вчора між 16 та 17 годинами перебувала вихователька, що водночас є директоркою Бармаківського ЗДО «ДЖЕРЕЛЬЦЕ». Даний заклад знаходиться у селі Бармаки. На момент прибуття батьків у закладі не було жодного працівника, окрім директорки, діти перебували без нагляду в ігровій кімнати, скаржилися, що нічого не їли після сну».

Також у садок викликали швидку, а батьки дітей позабирали.

Згодом скандальне відео з соцмереж видалили.

Натомість керівник відділу освіти місцевої громади Юрій Шадий розповів про цю ситуацію і те, чим вона закінчилась:

«27 січня о 8.50 я як керівник відділу освіти прибув до старостату села Бармаки, де провів зустріч зі старостою та батьками. На зустрічі батьки передали офіційний лист про порушення з боку Гузій та акт про ознаки вживання алкоголю. Керівниця садочка зранку 27 січня пішла на лікарняний. Об 11 годині на підставі звернення батьків мною був підписаний наказ про створення комісії для проведення службового розслідування.

О 12 годині комісія у складі фахівців відділу, керівника методичного об'єднання та юриста сільської ради виїхала до Бармаків. У ході роботи комісії було перевірено факти вказані батьками у заяві та отримано пояснення від пані Гузій та працівників закладу. Керівник закладу у поясненні заперечувала факт вживання алкоголю та посилалася на гіпертонічний криз, котрий з її слів зафіксувала швидка.

28 січня керівник закладу пані Гузій зареєструвала заяву про звільнення з 31 січня. За пропозиціями комісії керівника може бути притягнено до дисциплінарної відповідальності з подальшим звільненням згідно поданої заяви після завершення лікарняного з 31 січня».

Він додав, що упродовж 2021-го року офіційних скарг на роботу керівника закладу до відділу освіти не надходило, лише звернення від батьків щодо матеріально-технічного забезпечення.

Читати також