Під час робочого візиту голова Рівненської РДА Юрій Колос відвідав Вище професійне училище №24 в місті Корець.
Про це очільник району повідомив на своїй сторінці у Facebook.
"Поспілкувався з керівництвом про поточний стан, освітній потенціал та підготовку кваліфікованих робітничих кадрів", - зазначив він.
Наразі в училищі здобувають освіту близько 600 учнів, серед яких — молодь не лише з Рівненської, а й із сусідніх Житомирської та Хмельницької областей.
Підготовку кадрів здійснюють на базі 9-ти й 11-ти класів. Заклад має ліцензії за шістьма основними напрямами, що відповідають потребам регіонального ринку праці:
- сільськогосподарські професії та автосправа;
- автотранспорт;
- громадське харчування;
- будівництво;
- електротехніка;
- сфера послуг і побутове обслуговування.
Училище має сучасну навчально-матеріальну базу, що дозволяє забезпечувати якісний освітній процес.
"Особливо вразив аграрний напрям: 260 гектарів землі в обробітку створюють реальні умови для практичного навчання майбутніх фахівців.
Для учнів забезпечено комфортний гуртожиток, де створені всі умови для проживання та навчання.
Варто відзначити активну співпрацю місцевої влади з адміністрацією училища над покращенням матеріально-технічної бази закладу", - додав Юрій Колос наприкінці.