Рівне Медіа

Прокуратура області підозрює 5 осіб у постачанні психотропів в Україну

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Прокуратурою області повідомлено про підозру 5 учасникам організованої злочинної групи у вчиненні контрабанди прекурсорів.

Під час досудового розслідування слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області встановлено, що злочинну групу у квітні 2019 року створив та очолив з метою отримання доходів на постійній основі 35-річний житель Рівненської області, до якої залучив ще 4 учасників.

Вказаний чоловік залучив 3 осіб із числа мешканців Волинської області, які згідно злочинної схеми здійснювали на території Республіки Польща закупівлю в аптеках псевдоефедриновмісних пігулок «Cirrus». В подальшому транспортними засобами вони переміщували їх через митний кордон України. Препарати приховували від митного контролю і передавали в обумовлене місце для використання спільником (30-річним рівнянином) у виготовленні  психотропної речовини «метамфетаміну».

У ході проведених санкціонованих обшуків за місцем проживання членів організованої групи, які причетні до контрабанди, виявлено та вилучено обладнання для переробки зазначених прекурсорів та виготовлення психотропної речовини «метамфетаміну».

Наразі у кримінальному провадженні продовжуються слідчі дії, спрямовані на повне та всебічне з’ясування всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.

Відповідно до інкримінованих статей Кримінального кодексу України учасникам організованої злочинної групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з конфіскацією майна.

Читати також