Рівне Медіа

Прокуратура Рівненщини "відвоювала" понад 200 тис. грн у забудовника

фото ілюстративне

За втручання Рівненської місцевої прокуратури  до місцевого бюджету надійде понад 200 тис. грн

Рівненська місцева прокуратура продовжує активно реагувати на випадки ухилення замовниками будівництва передбачених законодавством зобов’язань щодо пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Рівне.

Зокрема, за результатами розгляду у квітні 2018 року позову прокуратури господарський суд Рівненської області зобов’язав замовника будівництва відшкодувати на користь Рівненської міської ради майнову шкоду у формі упущеної вигоди в сумі понад  200 тис грн.

Прокурори встановили, що ще у грудні 2014 року зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації об’єкта будівництва – багатоповерхового житлового будинку в районі вулиць Гагаріна та М.Струтинської у м.Рівне. Однак забудовник, у порушення вимог містобудівного законодавства, ухилився від укладення з органом місцевого самоврядування договору пайової участі для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Як наслідок – до бюджету не надійшли кошти на суму понад 200 тис. грн.

Це і стало підставою для втручання прокуратури, із позицією якої погодився господарський суд Рівненської області та задовольнив у повному обсязі пред’явлений нею позов щодо стягнення зазначених коштів.

Таким чином, завдяки втручанню Рівненської місцевої прокуратури місцевий бюджет поповниться на більш ніж 200 тис грн, які будуть спрямовані на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури обласного центру.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Читати також