Пропагандист Красовський, який жив на Рівненщині, і далі заявляє, що українських дітей "треба топити та палити"

Російський пропагандист Антон Красовський, який закликав "топити та палити" українських дітей, заявив, що не змінив своєї думки. 

Про це він сказав під час стріму однєї з пропагандистських програм. 

Так, автори стриму поставили Красовському питання про його ставлення до українців. Вони запитали, як наскільки він сильно любить х*хлів. На що пропагандист відповів:

- Х*хлів? Та я їх у рот ї*ав, якщо чесно. Я не кажу, що їх треба вбивати, хоча я одного разу сказав, що треба топити і палити, – сказав Красовський.

На питання, чи змінилося в нього відтоді ставлення до українських дітей, пропагандист відповів: "Ні".

Після цього ведучі стриму почали сміятися.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Красовський в ефірі RT закликав "топити та палити українських дітей". Після цього Красовського звільнили з каналу, а самому йому довелося перепрошувати за свої слова. 

Додамо, що з 1986 по 1989 роки пропагандист проживав у Вараші (тоді ще Кузнецовську), пізніше навчався у Дубровицькій школі. 

Читайте також: Закликав до геноциду українців: пропагандист рф, який жив на Рівненщині, отримав 5 років ув`язнення

Читайте також