Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Психологи назвали п'ять правил щасливого шлюбу

Фото - відкриті джерела

У кожної сім'ї, як і кожного народу, є свої цінності, традиції, своє "добре" і своє "погано". Психологи розробили прості, але ефективні правила для тих, хто мріє про щасливе сімейне життя.

Не приймайте поодинці важливих рішень

Обговорюйте їх зі своїми другими половинками, і хоча, можливо, кінець кінцем буде прийнято саме вашу пропозицію, у нього (неї) буде відчуття, що він (вона) брав участь в ухваленні рішення, пише psychologies.

Ніколи не думайте про розлучення

Традиційні сімейні цінності є основою стосунків в Індії. Дуже часто батьки самі знаходять пару для своїх дітей ще в ранньому віці, але при цьому розлучень в країні дуже і дуже мало. А все тому, що подружжя ставиться один до одного з повагою, стають найкращими друзями і вчаться приймати один одного такими, якими вони є.

Не шукайте легких шляхів

Хороша сім'я не падає з неба, не дістається даром, не складається сама собою. Вона, як і будь-яке людське творіння, вимагає величезних невпинних зусиль, уваги і вміння.

Використовуйте слова схвалення

Психологи впевнені, що існує п'ять мов любові: слова схвалення, якісний час, отримання подарунків, допомога і фізичний дотик. Якщо постаратися зрозуміти мову, якою партнер говорить про свої почуття, стосунки в парі покращаться.

Займайтеся сексом і жартуйте

Вони необхідні людям. Якщо сексу немає, а всі подруги і друзі кажуть, що вони теж не живуть статевим життям зі своїми партнерами, то це все одно не норма. Якщо не виходить владнати ситуацію своїми силами, рухаємося в бік сексологів і психологів. Ні, це не соромно. Ну, а про гумор у стосунках говорити взагалі не доводиться.

Читати також