Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Путін серйозно хворий на рак, а в росії уже почався держпереворот - Буданов

Глава української розвідки Кирило Буданов розповів, що президент рф Володимир Путін серйозно хворий на рак, а в росії вже почався державний переворот. 

Про це повідомляє Sky News

За словами Буданова, війна з росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року.

Він також заявив, що в росії вже відбувається переворот з метою повалення Путіна, а російський лідер серйозно хворий на рак. Також, за словами глави розвідки, у Путіна іще кілька важких хвороб.

Буданов додав, що Путін перебуває у поганому психоемоційному і фізіологічному стані.

"Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій.

В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим...Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю", - сказав Буданов. 

За його словами, тактика Росії не змінилася, незважаючи на її зрушення на схід, і рф зазнає величезних втрат.

Він додав, що не здивований невдачами Росії у війні: "Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються".

Зазначається, що Буданов правильно передбачив, коли відбудеться російське вторгнення, коли інші в уряді України були публічно налаштовані скептично, і тепер він каже, що впевнений у передбаченні завершення війни.

 

За матеріалами УП

Читати також

23.05.2022 Зґвалтували 8-річну дівчинку та "віджали" АЗС: російський полк звіріє у Херсонській області

«Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. «Віджали» у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали». «Жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Доки Донецьку, Луганську область не «звільнять», взагалі за ротацію можете забути. А далі ми не рухаємось, бо все угрупування знаходиться в «ДНР». Коли вони там закінчать, то перекидають сюди війська і почнемо рухатись».