Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Путін збирається підписати угоду з Лукашенком і Януковичем – військовий експерт

Загроза нападу білоруських військ на Україну зберігається. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у ефірі телеканалу “Freeдом”, – пише ТСН.

Зокрема, на його думку, Путін під час візиту у Білорусь буде схиляти Лукашенка до укладання тристоронньої угоди, до якої можуть залучити президента-втікача Януковича.

Президент РФ має на меті відкрити ще один фронт в Україні.

“Є реальна загроза. Її не можна списувати з рахунків. Розуміючи загальну парадигму, в якій діє Лукашенко, видно неозброєним оком, що він діє за принципом “Я не готовий, але я готуюсь”. Він вживає заходів з підготовки своєї армії до війни, до розгортання. Тому нам потрібно уважно слідкувати за його майбутньою поведінкою – що він робитиме з резервістами: їх відправлять після навчань додому чи на полігон проходити бойове злагодження і готуватися до застосування за призначенням”, – каже експерт.

Жданов переконаний, що під час зустрічі Путіна з Лукашенком президент РФ намагатиметься “дотиснути” самопроголошеного білоруського очільника, аби той все ж вступив у війну і віддав наказ для збройних сил Білорусі наступати. Крім того, з’явилось нове питання для обговорення – Білорусь також відмовилася сплачувати Росії за енергоносії в рублях.

“Я думаю, що має вистачити його (Лукашенка – ред.) хитрості і досвіду. Він 20 років водить Путіна за носа і 20 років він створює з Путіним спільну державу. Ми вже збилися з рахунку, скільки підписано спільних програм по інтеграції Білорусі до Росії. І досі угода про “союзну державу” не підписана. До речі, і такий варіант розглядається. Ймовірно, Путін схилятиме Лукашенка підписати якусь тристоронню угоду. Туди можуть втягнути ще й Януковича”, – заявив експерт.

Читати також