Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

П'яна їзда вартувала мешканцю Рівненщини 34 тис гривні та 3 роки без права кермувати

Фото з відкритих джерел

У червні цьогоріч в селі Довговоля на Володимиреччині зупинили чоловіка, котрий кермував скутером «Suzuki», без державного номерного знаку, з явними ознаками алкогольного сп`яніння. До того ж, від проходження огляду на стан сп`яніння відмовився.

З’ясувалось, що його «ловили» за нетверезим кермуванням уже вдруге за рік. Попередній раз був у листопаді 2020-го, у зв`язку з чим його дії правильно кваліфіковано за ч.2 ст.130 КУпАП.

В судовому засіданні водій та його захисниця просили закрити провадження у зв`язку із недоведеністю у встановленому законом порядку складу адміністративного правопорушення. Вони наполягали на тому, що він вів мопед, та й поліцейські його зустріли на «накатаному» шляху, який не є дорогою.

Однак, у суді ці та інші зауваження вдалось «розбити», так як все фіксувалось на відеокамери.

Суд постановив притягнути горе-водія до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП у вигляді штрафу в прибуток держави в сумі 34 000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Також із нього стягнуть судовий збір у розмірі 454 гривні.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення ще може бути оскаржена.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.