Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

П’ятеро молодих вчених Рівненщини отримають обласні премії

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

П’ять обласних премій у розмірі п’ятнадцяти тисяч гривень кожна отримають молоді учені області. Така винагорода призначається за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Це рішення прийняли шляхом таємного голосування на засіданні профільної конкурсної комісії під керівництвом перших заступників голів Рівненської ОДА Сергія Подоліна та обласної ради Сергія Свисталюка. 

Фото Рівненської ОДА.

Так, обласна премія запроваджується щороку для молодих науковців, які досягли вагомих наукових здобутків. Це особи до 35 років включно, з освітою не нижче магістерського рівня. Або ж, до 40 років включно, зі ступенем доктора наук.

«Загалом, конкурсній комісії представлено матеріали семи претендентів на призначення премій. Їх тематика дуже різноманітна. Зокрема, це роботи з історії педагогіки, психології, обліку, менеджменту, водного господарства та будівництва. Всі вони дуже вагомі та представляють нашу область на найвищому рівні. На жаль, серед них потрібно було обрати лише п'ять», - зазначив Сергій Подолін.

Лауреатами обласної премії стали:

  • Сергій Куницький - кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного  господарства та природокористування.
  • Ольга Павелко – доктор економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Національного університету водного  господарства та  природокористування.
  • Катерина Павелків – доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.
  • Ольга Ткачук - кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».
  • Оксана Марчук - доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука».

За інформацією пресслужби Рівненської ОДА.

Читати також