Рівне Медіа

П`ятниця 13-те: народні прикмети та що не варто робити в цей день

Фото - відкриті джерела

П'ятницю 13-го вже давно вважають"недоброю" датою, яка обіцяє нещастя у всіх сферах життя. Для людей з ослабленою енергетикою цей день може стати невдалим, якщо не знати, як відвести біду від себе та своєї сім'ї, інформує Район Шацьк.

Народні прикмети про п'ятницю 13-го числа здавна приписують цьому дню темні містичні властивості. Наприклад, цю дату вважають "відьомським" днем, який не віщує удачу нікому, окрім магів, чаклунів і ворожок.

Існують три перевірених способи вберегти себе і своїх близьких людей від біди в цей непростий день.

Не брати і не давати гроші в борг

Енергетика грошового потоку в п'ятницю 13-го вразлива. Будь-який негатив можна легко передати через гроші, а фінансовий успіх – забрати через них же.Тому постарайтеся нікому не давати в борг і не просити позичити вам гроші хоча б до заходу сонця. Цим ви вбережете себе від злиднів і проблем з фінансами в майбутньому.

Нікому не розповідати свої сни

Тонкий план і підсвідомість чутливі в цей день. Розповідаючи про свої сни навіть найближчим людям, ви мимоволі можете позбавити себе більшої частини життєвих сил. Збережіть свої сни в таємниці до наступного дня, і п'ятниця 13 квітня пройде для вас без пригод.

Не сваритися і не вступати в конфлікти

У п'ятницю 13-го всі почуття будуть гіпертрофованими, а емоційність – підвищеною. Це може привести до великих скандалів і сварок, які в наслідку буде вельми непросто вирішити.Слід ретельно контролювати свої слова і дії, уважно ставитися до своїх близьких. Медитація дозволить знайти внутрішню гармонію.

Про п'ятницю 13-те існують ще прикмети і забобони:

 1. Не можна вирушати в подорож, оскільки така дорога буде наповнена не завжди приємними сюрпризами.
 2. Вважається, що в цей день трапляється багато автомобільних аварій, тому водіям слід бути особливо обережними за кермом.
 3. У такий день не слід лягати в лікарню і не слід проводити операцію, оскільки є ризик, що дії медичного персоналу не приведуть до благополучного результату.
 4. Сучасні забобони свідчать про те, що навіть комп'ютерні віруси стають особливо агресивними, в зв'язку з чим рекомендується відмовитися від використання гаджетів та інтернету в цей день.
 5. Вважається, що рослина, яку було висаджено в п'ятницю 13-го, не буде рости і плодоносити.
 6. Деяких людей страх п'ятниці 13-го призводить до того, що вони відмовляються від гігієни: вважається, що в цей день заборонено навіть стригти нігті.
 7. Якщо ви плануєте змінити роботу, не влаштовуйтеся в нове місце в такий день, це може зумовити не дуже успішний досвід.
 8. Вважається, що якщо похорон людини випадає на цей день, то не виключена смерть ще однієї людини незабаром.
 9. У цей день заборонено веселощі, випивка, смачна їжа, сміх. Якщо ви будете веселитися цього дня, з вами може трапитися нещастя.
 10. За прикметою, весілля в п'ятницю 13-го – дуже небажане явище.
 11. Якщо у вас немає серйозних справ, в цей день краще не виходити з дому взагалі.
 12. Не укладайте в цей день угод і не робіть покупок, особливо великих.
 13. Щоб погані прикмети п'ятниці 13-го не збулися в вашому житті, сходіть в цей день до церкви.

Читати також