Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

На Житомирщині внаслідок ракетних ударів по лісових масивах нараховано майже 36 мільйонів гривень збитків.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства:

  • ДП «Коростенське ЛМГ»,
  • ДП «Народицьке СЛГ»,
  • ДП «Овруцьке СЛГ»,
  • ДП «Радомишльське ЛМГ»,
  • ДП «Коростишівське ЛГ».

Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень.

Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

Читати також

18.08.2022 У Раді пропонують звільнити від військової служби ще одну категорію чоловіків

Відповідний законопроєкт № 7678 «Про військовий обов’язок та військову службу» народні депутати України Олексій Гончаренко, Сергій Рахманін та Роман Костенко зареєстрували 17 серпня. Згідно із запропонованими змінами, однією з підстав звільнення від військової служби під час особливого періоду є наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.