Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ракетний обстріл ТЦ у Кременчуці: 18 загиблих та десятки зниклих безвісти

Станом на ранок відомо, що унаслідок ракетного удару по торговому центру у Кременчуці загинуло 18 людей, ще 36 - вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомляє голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін. 

- Розбір завалів ТРЦ «Амстор» у Кремечуці триває. Всю ніч на руїнах працювали понад тисячу людей – рятувальників, поліцейських, медиків та волонтерів. Я вдячний всім, хто робить свою роботу, не покладаючи рук, та тим, хто допомагає.

На жаль, станом на зараз вже відомо про 18 загиблих внаслідок російського удару. Ще 36 людей вважаються зниклими безвісти. Продовжуємо пошуки. Постраждалим надається вся необхідна допомога, - зазначив він. 

Також щонайменше 59 людей дістали поранення. 

Нагадаємо, вчора російські війська завдали ракетного удару по торговому центру в Кременцуці, де на той момент перебувала понад тисяча людей. За словами президента України Володимира Зеленського, більшість людей встигли вийти перед ударом. 

 

Читати також

18.08.2022 У Раді пропонують звільнити від військової служби ще одну категорію чоловіків

Відповідний законопроєкт № 7678 «Про військовий обов’язок та військову службу» народні депутати України Олексій Гончаренко, Сергій Рахманін та Роман Костенко зареєстрували 17 серпня. Згідно із запропонованими змінами, однією з підстав звільнення від військової служби під час особливого періоду є наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.