Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Релігійні чвари: у селищі на Рівненщині спиляли придорожній хрест

25 травня 2022 року Свято- Іоанно- Богословська громада УПЦ встановила дубовий хрест при в‘їзді у селище Демидівка, а вже через годину, його зрізали і завезли у невідомому напрямку. Про це повідомляє РІВНЕ. Голос Церкви.

«Хрест дуже тяжкий, вісім чоловіків встановлювали, просто на плечах його занести не можливо, – коментує злочин протоієрей Василь Іванейко, настоятель Свято – Іоанно Богословської парафії УПЦ. – Я переконаний, що захід із знищення хреста спланований».

Кілька місяців тому щоб встановити дубовий хрест, розповідає отець Василь він привіз майстрів для замірів. 

«На той момент поблизу був «священник» ПЦУ зі своїми прихожанами. От він мені і сказав, що б ми не старались, бо московського хреста тут не буде, якщо ми поставимо, то вони спиляють, – говорить отець Василь. – Я не повірив, що таке можливо, адже хрест не московський, хрест Христовий.»

До слова, хрест на цьому місці стояв 15 років, його на прохання вірян поставив покійний настоятель Свято – Іоанно – Богословської парафії УПЦ протоієрей Петро Копач. Три місяці тому через сильний вітер, хрест впав. Отець Василь прибрав місце, спалив старий хрест і виготовив новий, який, власне, прихильники ПЦУ спиляли і знищили сьогодні.

Читати також