Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ремонтують дороги та чистять колодязі: чим займається рівненське ШЕУ цього тижня

Працівники рівненського шхяхово-експлуатаційного управління займаються цього тижня різними видами ремонтних робіт на вулицях міста. 

Як повідомляють у Рівненській міській раді, наразі проводиться поточний ремонт на Київській, Млинівській та Льонокомбінатівській вулицях.

Також фахівці прибирають на вулицях Кн.Володимира, Соборній, Гагаріна та Грушевського, ремонтують і чистять колодязі на Відінській, перехресті вулиць Киівської та Костромської, фарбують колесовідбійники по вулиці Степана Бандери.

На вулиці Соборній міськШЕУ також проводить зварювальні роботи. “Johnston” курсує по вулицях Макарова, Млинівська, Басівкутська, Дворецька, Карнаухова,

Окрім того, комунальники коять траву на Басівкутській, Приміській та Гашека

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.