Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рецепт паски на молоці від учасниці реаліті Холостяк-10 з Рівного

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Рецепт від Аліни розрахований на 14 пасок.

Сімейним секретом паски поділилася учасниця реаліті СТБ Холостяк-10 Аліна. Рецепт паски передався їй ще від прабабусі. Холостячка зізнається, що її паски виходять смачними і довго не черствіють! Записуйте рецепт.

«Рецепт паски у нас передавався з покоління в покоління. Колись її пекла моя бабуся Параска, тепер бабуся Оля. Паски за цим старовинним рецептом виходять смачними і довго не черствіють. До речі, з паскою пов'язано народне повір'я: якщо вона вдалася, то і в будинку буде все в порядку», – поділилася учасниця реаліті.

Рецепт паски на молоці, інгредієнти:

  • 1 літр теплого молока;
  • 10 цілих яєць;
  • 10 жовтків;
  • 3.5 склянки цукру.

 

Спосіб приготування:

  • Всі інгредієнти необхідно збити.
  • Потім додати одну склянку розтопленого масла, півсклянки олії, 200 грам дріжджів і щіпку солі.
  • Все це розмішати і залишити на дві години в теплі.
  • Потім потрібно висипати борошно. Щоб тісто вийшло не густим і краще вымешивалось, слід додати 2 ложки соняшникової олії.
  • А коли тісто підійде (збільшиться) – час ліпити самі паски.
  • Формочки змастіть маслом. Наповніть 1/3 форми і обов'язково залиште, щоб тісто підійшло до країв форми, тому що якщо не підійде, то пасочка лопне.
  • Верх пасок змастіть яйцем і поставте випікатися при температурі 180 градусів на 30 хвилин.

З такого рецепта у вас вийде 14 пасок. Аліна зазначає, що за бажанням в тісто можна додати горіхи, родзинки, лимонну цедру, корицю і ваніль.

Читати також

03.10.2023 Очільник області розповів, чи готова Рівненщина до опалювального сезону

Відомо, що в області завершені ремонти, створений аварійний запас обладнання, укладені договори із постачальниками за фіксованими пільговими цінами. «Область на 100% готова до осінньо-зимового періоду. Проведено ремонтні роботи на каналізаційних і тепломережах, замінено котли, заготовлені посипочний матеріал та реагенти для доріг. Є необхідний аварійний запас обладнання та матеріалів для об’єктів систем життєзабезпечення. Для усіх 10 теплопостачальних підприємств області, які використовують газ, передбачені фіксовані пільгові ціни», - сказав очільник області. Віталій Коваль також додав, що така підготовка пройшла і в освітніх, медичних, соціальних закладах. Створений запас генераторів різних потужностей. «Плановість підготовки до зими цьогоріч – на новому рівні. Всі вже чітко розуміють ризики і потреби. Першочергово забезпечуємо тих, хто не може про себе подбати – соціально незахищених, зокрема, геріатричні заклади та інтернати. На Рівненщині з дровами проблем не буде, адже 40% території області покрито лісами. Окрім того, в області вже готові розгорнути 296 Пунктів незламності», - зазначив начальник Рівненської ОВА.

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.