Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Ревнивця із Рівненщини, який побив жінку, покарав суд

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

У березні цього року уродженець села Ведмедівка, що на Березнівщині, на грунті особистих неприязних відносин викликаних ревнощами, побив свою співмешканку. 

Чоловік наніс їй щонайменше 12 ударів кулаками по тілу та в голову. Внаслідок цього потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження. Справу про побиття розглядали в суді. 

Під час засідання обвинувачений повністю визнав свою вину у вчиненні зазначеного кримінального проступку. Він також відмовився давати пояснення згідно ст. 63 Конституції України. При цьому зазначив, що із потерпілою проживають разом, мають спільну дитину, на даний час помирились. У вчиненому щиро розкаюється.

Потерпіла в судовому засіданні також відмовилася давати поснення згідно ст. 63 Конституції України

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 125 КК і призначив йому покарання у громадських робіт на строк 120 годин.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.