Рівне Медіа

Рейтинг партій: "Слуга народу" йде вгору, інші – навпаки

фото ілюстративне

Лідером електоральних симпатій, як і раніше є президентська партія "Слуга народу", пише "Українська правда". Про це йдеться у результатах опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 13-17 грудня.

"Станом на середину грудня лідером електоральних симпатій є партія "Слуга народу", яку підтримують майже 48% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах".

11,4% підтримують партію "Опозиційна платформа - За життя", 9,0% – партію "Європейська солідарність", 7,8% – партію "Батьківщина", 4,4% – партію "Голос". Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Тих, хто не визначився – близько 16%.

Динаміка, презентована соціологами, показує, що рейтинг партії "Слуга народу" трохи виріс щодо листопадових показників. Рейтинги інших політсил завмерли на місці або незначно йдуть вниз.

Довідка: Соціологічне дослідження "Рейтингу" було проведено 13-17 грудня 2019 року. Методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) соціологи опитали 2500 респондентів від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Читати також