Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рідні до останнього сподівались, що він живий: на Рівненщині попрощались із полеглим захисником Романом Романюком

Сьогодні на Рівненщині родичі, близькі друзі, односельці та військовослужбовці в останню путь провели загиблого Героя України Романа Романюка.

У Демидівській селищній раді показали кадри прощання із захисником, де видно, як десятки односельців у скорботі прийшли віддати шану своєму землякові.

Роман проходив службу в одній з військових частин Національної гвардії України. Він з 2014 року неодноразово перебував у зоні АТО та ООС. 16 березня під час виконання бойового завдання, отримав поранення несумісні з життям. Рідні воїна до останнього не втрачали надії, що він живий, та остаточну крапку поставив аналіз ДНК, який підтвердив загибель Романа.

"Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Ніякими словами не втішити маму, сестру, дружину та діток загиблого Героя, бо в одну мить втратили вони свою надію", — йдеться у повідомленні.

Вічна пам'ять Захиснику України!

Читати також