Рівне Медіа

Рівне отримало нагороду від Асамблеї Ради Європи

Рівне за активне просування європейських цінностей отримало відзнаку Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

19 травня 2020 року підкомітет з питань Приза Європи прийняв рішення про присвоєння 8 Почесних Відзнак (муніципалітетам Франції, Німеччини, Італії, Сербії, Туреччини та України), 6 Почесних Прапорів (муніципалітетам Німеччини, Польщі, Іспанії, Туреччини та України) та 12 Європейських Дипломів (муніципалітетам Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Туреччини та України), відзнаки яких є частиною Приза Європи.

Місто Рівне є одним з переможців у категорії Почесний Прапор 2020, що є другим рівнем в системі нагород Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Примітно, що місто Рівне здобуло перемогу разом зі столицею – Київ також отримав Почесний Прапор.

Приємно відзначити, що 22 квітня 2015 року на черговій сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, за рішенням комітету соціальних питань, охорони здоров’я та сталого розвитку ради Європи, місту Рівне вручили почесний Європейський Диплом, першу сходинку в системі нагород Ради Європи. У червні 2015р. міський голова Рівного Володимир Хомко отримав у Страсбурзі (Франція) цю високу відзнаку.

Приз Європи засновано в 1955 році Парламентською Асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) у Страсбурзі для нагородження міст та муніципалітетів за активне просування європейських цінностей, участь у партнерських проєктах, обмінах в галузі освіти, культури та спорту, організацію європейських заходів.

Відповідно до регламенту ПАРЄ, у випадку нагородження Почесним Прапором або Почесною Відзнакою, переможці організовують публічну церемонію у своєму місті, де представник Ради Європи урочисто передає символічний прапор владі міста.

Така церемонія у Рівному відбудеться після завершення карантину.

Читати також