Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Рівнеазот" виплатив майже 5,5 млн гривень боргу рятувальникам

На Рівненщині прокуратура через суд стягнула із ПрАТ «Рівнеазот» майже 5,5 мільйонів гривень боргів.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

Відомо, що в кінці 2016-го року між підприємством та Управлінням ДСНС було укладено угоду про формування підрозділу ДСНС на об'єктах "азоту". Після виконання умов рятувальники не отримали коштів від ПАТ.

У зв'язку із заборгованістю прокуратура звернулась до суду. Після розгляду справи у 2018 році Господарський суд Рівненщини задовольнив вимоги прокурора. В кінці минулого року підприємство виплатило всі кошти.

Читати також

04.02.2023 Жителі громад з Рівненщини придбали для ЗСУ дві автівки

Прихожани Свято-Хрестовоздвиженського храму села Соснівка Семидубської громади колядували, щоб підтримати ЗСУ. Так, під час різдвяних свят віряни зібрали 67 тис.грн. До зібраної суми додали іще 43 тис. грн. із коштів храму та придбали позашляховик Mercedes. Його з-за кордону доставив місцевий житель. Автівку, яку довантажили гуманітарною допомогою, передали одній із військових частин, де несуть службу жителі Соснівки. Черговий автомобіль для ЗСУ придбали й мешканці Привільненської громади. Автомобіль Volkswagen Transporter купили за рахунок благодійних коштів працівників апарату сільської ради, закладів та установ громади. Його передали військовослужбовцям в зону бойових дій.