Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненщина лідирує у будівництві сільських амбулаторій

http://www.rv.gov.ua

Рівненська область – у п’ятірці регіонів-лідерів за темпами реалізації президентського проекту з будівництва сільських амбулаторій «Допомога поруч»

Разом з Рівненщиною - Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська та Харківська області.

Під час селекторної наради Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко подякував цим регіонам за продуктивну роботу, адже чим швидше в областях зведуть амбулаторії, тим скоріше люди відчують зміни в якості надання медичних послуг.

Участь у селекторі взяли голова РОДА Олексій Муляренко, його перший заступник Віталій Ундір та керівники профільних управлінь.

«Маємо різні темпи: деякі регіони рухаються швидко, а деякі відстають. Області-лідери: Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська, Харківська та Рівненська.Регіони мають рухатись швидше: як з точки зору оформлення земельних ділянок, так і з точки зору документації - укладання договорів з генпроектувальниками, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів та визначення генпідрядників», - звернувся до керівників ОДА Віце-прем’єр-міністр.

Як розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, роботи на Рівненщині йдуть швидкими темпами – і вже на 18-ти об’єктах розпочалося будівництво. Загалом в області заплановано зведення 34 сільських амбулаторій.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також