Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина оговтується від снігових переметів: до частини сіл досі не курсує громадський транспорт

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За останні дві доби на території Рівненської області утворились снігові замети, заввишки подекуди двох метрів. Це спричинило багато незручностей для мешканців. Більше як на добу в області обмежували рух для усього транспорту. Наразі дорожники розчищають автошляхи.

Втім, у частині Рівненщині є проблеми з рухом громадського транспорту. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За його словами, найкраща ситуація із пасажирськими перевезеннями нині на Поліссі – колишні Дубровицький, Володимирецький і Зарічненський райони.

Через погодні умови є проблеми з маршрутками в Мізоцькому, Демидівському, Млинівському напрямках.

Водночас в області є населені пункти, сполучення до яких не відновлено або відновлено лише частково. Мова про села колишніх Березнівського, Острозького, Корецького, Костопільського, а також Гощанського, Млинівського, Здолбунівського і Рокитнівського районах.

«Сьогодні великою проблемою є перемети. Це найбільша загроза для нас. Тому що ми розуміємо, що маючи непроїзну ситуацію про територіях області в нас екстрена швидка допомога не зможе доїжджати до віддалених пунктів. Крім того, у нас виникають проблеми з електропостачання, ми координуємо роботу з енергетиками», - додав Сергій Подолін.

Сьогодні ми також повідомляли про те, що частина доріг на півдні області також переметена. Про це тут: Краще оминати: які дороги на півдні Рівненщині переметені?

 

Читати також

02.02.2023 "Верес" просить підтримати рівненських ультрас, що воюють під Бахмутом

Ціль збору - придбання мінімум на 4 комплекти Holosun Multi-Laser LS321G. Це мультилазерний цілевказівник із зеленим лазером та інфрачервоним ліхтарем. Корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву і є водонепроникним. Ціна одного комплекту - 40 000 гривень. Потрібно зібрати кошти на 4 комплекти загальною вартістю 160 000 гривень. Верес переводить у банку 50 000 гривень і потрібно дозібрати ще мінімум 110 000 тисяч. Також підтримати рівненську роту готовий Нідерландський благодійного фонд - Netherlands For Ukraine Foundation. Фонд закупить у Європі за власні кошти і відправить рівненській роті стільки приборів нічного бачення, скільки ми разом з вами зможемо самостійно купити.