Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина отримає менше коштів із ДФРР, аніж планували

У зв’язку із коронавірусом в Україні зменшили обсяги коштів Державного фонду регіонального розвитку з 7,5 млрд гривень до 4,9 млрд. Для Рівненщини суму ДФРР теж відкоригували – загальну суму фінансування скоротили з 263,4 млн грн до 189,2 млн грн, повідомляють в ОДА.

Як розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська, зменшення відбулось на 74 млн гривень.

«Днями у Мінрегіоні відбулось засідання Комісії з відбору проєктів. Під час засідання було відкориговано фінансування для 3-х перехідних об’єктів . Таким чином, на будівництво універсального спортзалу спортивного комплексу на Макарова в обласному центрі спрямують 38,3 млн грн, на будівництво дитсадка на вулиці Коновальця у Рівному – 23 млн грн, на реконструкцію обласної універсальної наукової бібліотеки – 640 тис грн», - зазначила Людмила Шатковська.

Незмінним залишається фінансування з ДФРР 10-ти перехідних проєктів, які були затверджені розпорядженням Кабміну раніше. Серед них 5 об’єктів, які планують збудувати в рамках президентської програми «Велике будівництво». Це спортивні споруди в Дубровиці, Сарнах, Дубно та Костополі, а також дошкільний навчальний заклад в Березному. Також це очисні споруди в Березному, спортзал у Здолбунові, басейн в Костополі, школа у селі Цепцевичі Сарненського району та садочок у Сарнах.

Нагадаємо, що додатковим джерелом фінансування усіх 13 об’єктів є місцеві бюджети. Саме тому голова ОДА Віталій Коваль доручив районам та містам області розробити стабільний графік співфінансування об’єктів, починаючи з травня 2020 року.

Також частину коштів ДФРР, а саме 2,6 млн грн спрямують на фінансування проектів-переможців Всеукраїнського громадського бюджету.

Читати також