Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина тримається: які регіони близькі до локдауну

Фото - ілюстративне

Станом на 20 березня Рівненська область перебуває у "жовтому" рівні епідемічної небезпеки. В області поступово зростає коефіцієнт виявлення нових випадків коронавірусу, однак зменшилася динаміка госпіталізацій. Про це інформує МОЗ.

До "червоної" зони за останніми даними входять Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська та Житомирська області. З 23 березня до них додасться Одеська область та місто Київ. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань ТЕБ і НС.

Нагадаємо, раніше міські влади Львова та Києва посилили карантинні обмеження у цих містах.

У Рівненській області найбільший рівень захворюваності спостерігається в обласному центрі. Однак, попри зростання кількості хворих, ситуація залишається більш стабільною, ніж у сусідніх містах.

Читати також

28.01.2023 Зниклого у Вараському районі чоловіка знайшли мертвим у болоті

Як зазначається, під під час оперативно-профілактичного відпрацювання правоохоронці виявили тіло невідомого чоловіка у болотистій водоймі в лісовому масиві. За елементами одягу та зубів було встановлено особу загиблого, яким виявився зниклий у липні 61-річний житель села Красносілля. Його також уже впізнали рідні. Відповідно до лікарського свідоцтва, смерть чоловіка настала внаслідок утоплення.