Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненщина увійшла у ТОП-5 областей, де найбільше трудових мігрантів

Рівненщина увійшла у п'ятірку областей, жителі яких найчастіше шукають роботу за кордоном. Про такі дані дослідження розповіла представниця Міжнародної організації з міграції в Україні Ірина Мидловець, пише Укрінформ

Отже, до п'ятірки регіонів, в яких найчастіше люди шукають роботу за кордоном входять: Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Херсонська та Львівська області. 

При цьому найменше люди покидають Київську область. 

За словами Ірини Мидловець, кількість трудових мігрантів за останні два роки в Україні зросла на 11 %. Водночас збільшилась і кількість тих, хто працює неофіційно за кордоном: з 30 % у 2019 до 42,2 % у 2021 році. 

З позитивного: це те, що частка людей, які готові назавжди покинути Україну є досить низькою - 9 %. 

Якщо дивитися в розрізі гендерного аспекту, то чоловіки та жінки виїжджають на роботу за кордон приблизно в однаковій кількості: 54 % чоловіків та 46 % жінок. Найчастіше шукають роботу, яка вимагає кваліфікації за спеціальністю. Проте чоловіки часто виконують будівельну роботу, а жінки - хатню. 

 

 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.