Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще ряд областей уже не мають ознак "червоної" епідзони, хоча ще входять до цієї зони. Про це повідомляє МОЗ. 

Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах нормалізувались показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. 

З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. 

Нагадаємо, ще кілька днів тому на Рівненщині були перевищені показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок. 

 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.